הרצאה מעניינת לעובדות ולעובדים שלכם

הרצאה מעניינת
הרצאה מעניינת בנושא תזונה היא המומחיות שלי, הרשו לי לספר לכם אודות ההרצאות שלי וגם כיצד להזמין ממני הרצאה

תוכן עניינים

תחום הבריאות וספרט תחום התזונה והכושר עלולים להיות מעט מתעתעים; מצד אחד לא היינו רוצים לקבל הרצאה מידי רדודה. מנגד, ביטויים מדעיים המקנים עומק עלולים להיות מרתיעים וליצור הראצה משעממת. לאורך השנים הצלחתי ליצור הרצאה מעניינת שהיא מצד אחד בעלת עומק ומצד שני זורמת ומסקרנת.

הרצאה מעניינת שמניעה לפעולה

בניגוד להרצאות השראה או הרצאות שמטרתן בידור, בעלי עסקים מזמינים אחת מההרצאות שלי לצורך שיפור הבריאות של עובדיהם. לכן, לא מספיק לומר שזו הרצאה מעניינת! עליה להיות כזו שמעוררת השראה ומניעה לפעולה.

לכן, ההרצאות שלי תמיד יעניקו כלים משמעותיים לשיפור אורח החיים ובאותו הזמן יהיו קלים ליישום.
כך, כל עובד ועובדת יוכלו לגלות לפחות 2 כלים שחדשים להם.בכל הרצאותיי קיים קו מנחה: הצגת התפיסה שלי לאורח חיים בריא המורכב משלושה עמוד תווך עיקרים; תזונה, תנועה ושינה והיחסים בניהם.

מה ששונה בין הרצאותיי הוא הזוית ממנה אני בוחרת להציג תפיסה זו.

הרצאה מעניינת לעובדות ולעובדים שלכם

הרצאות לחברות

כאשר אני מגיעה לחברות הייטק או חברות גדולות בהן לעובדים ולעובדות יש בסיס טוב לקיום אורח חיים בריא לרוב נבחר (ה HR ואני) הרצאות לחברות שהן מעט יותר מסקרנות.

הרצאה מעניינת לחברות היא למשל “מזון למחשבה”. גם בהרצאה זו אציג את משולש אורח החיים הבריא (תזונה, תנועה ושינה) אך מזוית חדשה: כיצד אלה יעזרו לשפר ולשמר את הקוגניציה שלנו (זיכרון, יעילות במקום העבודה וכדומה) לאורך שנים ארוכות. אפשר לקרוא עוד על “ההרצאה המזון למחשבה” בקובץ זה.

עוד הרצאה בקטלוג הרצאות לחברות היא “תזונה וקיימות”. לא מעט חברות עוברות בשנים האחרונות מהפך בנושא קיימות; נפטרות משימוש בפלסטיק ונמנעות מבזבוז מזון. ההרצאה “תזונה וקיימות” היא דרך נהדרת לרתום את העובדים למהלך.הן בעבודה והן בחייהם הפרטיים. בהרצאה לא נלמד רק כיצד לשמור על העולם אלא גם- למה זה יותר בריא עבורנו לשות כך. אפשר לקרוא כאן עוד על ההרצאה.

הרצאה מעניינת לעובדות ולעובדים שלכם

הרצאות לארגונים:

אחד המאפיינים של ארגונים גדולים הוא גיוון עובדים. לכן, הרצאות לארגונים (על פי רוב) ראוי שיכללו מידע שיכול להתאים לרמות עניין שונות. הרצאת הדגל שלי “חשיבה מחוץ לקופסת האוכל” היא כזו שנותנת מענה לכל העובדים. ממצד אחד מעבירה הרבה ידע בסיסי ולאלו שרוצים להעמיק יש גם מידע חדש ממחקרים נערכו בשנים האחרונות. כל אחת ואחד ימצאו את עצמם בהרצאה ויקבלו כלים חדשים.

הרצאות בעברית וגם באנגלית

ההרצאות שלי כמובן בעברית וגם מתורגמות כולן לאנגלית. אני כמובן ישראלית גאה אך גם אמריקאית. שפת האם שלי היא אנגלית (כן, כולל מבטא). לכן חברות וארגונים רבים בהם יש עובדים במגוון מקומות בעולם יכולים להנות מהזמנה של הרצאה אחת (לרוב בזום) עבור כל העובדים שלהם. אם כן, הרצאות בעברית ובאנגלית הן משהו שאני יכולה לספק.

הרצאה מעניינת פרונטלית או אונליין

למרות שתמיד העברתי הרצאות גם על במה וגם אונליין, אני יכולה לומר בביטחון כי שכללתי את ההרצאות שלי במרחב הדיגיטלי באופן משמעותי- בתקופת הקורונה.

זו הייתה תקופה ייחודית שהכניסה את כולנו לבתים ולחיים במרחב הוירטואלי. בפרק זמן ה בהעדר הבחירה בין הרצאה פיזית לדיגיטלית ערכתי התאמות שיאפשרו אינטראקציה, עניין ושיתוף של הקהל גם בהרצאות זום, טימס או כל פלטפורמה אחרת.

באופן זה, חברות וארגונים יוכלו לקבל הרצאה באיזה אופן שירצו בלי להתפשר על איכות החוויה. לקיים הרצאה למספר עובדים גדול גם בתקופות מאתגרות. או, לאגד את כל המשרדים יחד למפגש מהנה בארץ ובחו”ל. או להזמין אותי אליכם לחוויה פרונטלית מהנה.

מחפשים ממליצים? אין בעיה

היות ואני מרצה כבר לפחות 8 שנים, אספתי לאורך הזן המלצות במגוון צורות (כתובות, אנשי קשר לשיחה טלפונית וכדומה). מבין לקוחותיי תמצאו חברות כמו ebay ישראל, נובל אנרג’, חברת נייס, ריבון, רפאל, אגן אדמה, מועצה איזורית תמר, אינטל ועוד. במעמד הזמנת ההרצאה תוכלו לבקש גם ממליצים ואקשר בניכם לאלו שהזמינו הרצאה בתקופה האחרונה.

הנה המלצה אחת לדוגמא:

“אני עובדת עם קרן כבר כמה שנים טובות. מקצוענית אמיתית. ההרצאות שלה מרתקות וסוחפות. מדברת בגובה העיניים ונותנת המון טיפים וערך מוסף לכל הרצאה.” טליה קפה זידר.

נתראה בהרצאה. להזמנה שלחו הודעתוואטסאפ או חייגו 0547556657 .

אשמח לשמוע עוד!

לתיאום פגישת ייעוץ עם קרן אן וצוות הדיאטניות השאירו פרטים

אשמח להצטרף לקהילה!

אהבת את הכתבה?
הצטרפו לקהילת הבריאות שלי
לקבלת עדכונים והטבות

רוצים להמשיך לקרוא? הנה כמה כתבות שאולי תאהבו

כמה כיף שהחלטת ליצור קשר- קדימה הולכים על זה

אפשר למצוא אותנו :

בטלפון 0547556657

ובאימייל [email protected]

נשמח לחזור אלייך: