תזונה בהריון

מזל טוב את בהריון

תקופת ההריון זו תקופה מדהימה בה את מייצרת חיים חדשים. זה מסע מרגש ולעתים גם מפחיד לכן אני כאן כדי לעזור לך בדרך. לצד הטיפול על ידי הרופא שלך והביקורות על ידי אחות הריון, אעזור לך לאכול הכי בריא שאפשר לאורך כל התקופה כדי לעזור להשאר בריאה ובמשקל תקין.

איך נראה התהליך?

מניסיוני בליווי הריוניות לאורך השנים למדתי שהמרכיב החדוש ביותר הוא התמיכה ולהלווי. מתוך ההבנה הזו יצרתי עבורך חבילה הכוללת הרבה מידע חשוב וגם הרבה תמיכה.

בשלב הראשון אייצר עבורך תכנית תזונה המותאמת לצרכים התזונתיים שלך בהתאם לשלב בו את נמצאת בהריון, לתוצאות בדיקות הדם שלך ולא פחות חשוב, תכנית המתאימה לאורח החיים שלך וההתעדפות התזונתיות שלך. אלמד אותך לא רק מה אסור לאכול בהריון אלא גם מה כן כדאי וכמה. בניית התכנית קורית בשתי פגישות בנות שעה.

בניית תכנית האכילה

מתוך ההבנה שכדאי ששינויים משמעותיים יקרו בהדרגה נתחיל במפגש ראשון בן שעה. במהלך המפגש אבנה עבורך תכנית אכילה המותאמת לימות השבוע. כעבור שבוע נפגש שוב למפגש נוסף בן שעה. נוודא שהתכנת שבנינו מתאימה. אערוך את השינויים הנדרשים (במידה ונדרש לכך), אשיב על כל השאלות שעלו ונייצר תכנית לסופי השבוע.

מפגשי מעקב

כדי להיות שם עבורך, לוודא שהעלייה שלך במשקל תקינה ושאת מקבלת מענה לכל שאלה שעולה נפגש מידי שבוע לפגישה קצרה בת 15 דקות.
למה רק רבע שעה?
מניסיוני עדיפה התדירות על פני אורך הפגישה בליווי תזונתי להריון.
נשנה את התכנית בהתאם למצב בו את נמצאת, אם את חווה קרייבנג או אולי סובלת מבחילות כך אהיה חלק מצוות ליווי ההריון שלך עדשיגיע הבייבי לעולם.

כן, אני זמינה גם בוואטסאפ

אם יש לך שאלות בין פגישות – אל תחששי! אני זמינה לכל שאלה.

בואו נקבע פגישה!
התקשרו אליי או השאירו מספר ותנו לנו לחזור אליכם
בואו נקבע פגישה!
התקשרו אליי או השאירו מספר ותנו לנו לחזור אליכם

כמה כיף שהחלטת ליצור קשר- קדימה הולכים על זה

אפשר למצוא אותנו :

בטלפון 0547556657

ובאימייל [email protected]

נשמח לחזור אלייך: