הדרך לקו הגמר של ריצת המרתון

ריצת מרתון היא לא רק ריצה אלא אתגר גופני, נפשי וריגשי. בניגוד לרצים מקצועיים המתמקדים רק באימונים: כאשר אתם מציבים לעצמכם את אתגר ריצת המרתון, חשוב לשים לב לשלל התחייבויות באורח החיים.


תוכנית ״הדרך לקו הגמר של ריצת המרתון״, מתאימה לאלה אשר הציבו לעצמם מטרת על: לסיים ריצת מרתון במצב הכי חזק שלך. בין אם אתם מתכננים לרוץ מרתון בפעם הראשונה, או לשפר שיא קיים, תוכנית ליווי בת חמישה מפגשים תקדם אתכם בצורה נכונה ובריאה בדרך למטרה.

התוכנית הדרך לקו הגמר של ריצת המרתון, כוללת חמישה מפגשים באורך 45 דקות (למפגש)

תכנית תזונה אישית

במפגש הראשון נבנה תוכנית תזונה אשר תכין אותך ליום ריצת המרתון. בבניית התכנית נתייחס לבדיקות דם, למדדים ולהעדפות האישיות. במפגש נבדוק האם יש צורך בירידה במשקל ובאחוזי השומן בכדי לעמוד ביעד.

מפגש אמצע - לקראת נפח של ריצת חצי מרתון

במפגש השני, אשר יתקיים לקראת ריצה בנפח של חצי מרתון, נתאים את הצריכה האנרגטית שלך לעלייה בנפחי הריצה. בבניית התוכנית נתייחס לאכילה במהלך ריצה.

מפגש לקראת ריצה מסכמת

במפגש השלישי, אשר יתקיים לקראת הריצה המסכמת, נבנה תוכנית התומכת בתהליך מהמסכמת ועד קו הגמר. בבניית התוכנית נתייחס לבדיקות דם עדכניות במטרה להשלים חוסרים תזונתיים היכולים להופיע בשלב זה.

מפגש לקראת טייפר

במפגש הרביעי, נבנה תוכנית ייעודית לטייפר – תקופה הנועדה להפחית עומסים. בבניית התוכנית נתאים מחדש את צריכת האנרגיה בכדי לשמור על המשקל ועל תזונה איכותית.

מפגש הכנה לריצת המרתון

במפגש החמישי, נתכנן את העמסת הפחמימות לקראת הריצה עצמה, ואת יום התחרות. נוודא שעברנו על כל המידע והכלים בכדי לצלוח את ריצת המרתון עצמה ונבחן איך מתאוששים נכון מהריצה.

בהצלחה!

בואו נקבע פגישה!
התקשרו אליי או השאירו מספר ותנו לנו לחזור אליכם
בואו נקבע פגישה!
התקשרו אליי או השאירו מספר ותנו לנו לחזור אליכם

כמה כיף שהחלטת ליצור קשר- קדימה הולכים על זה

אפשר למצוא אותנו :

בטלפון 0547556657

ובאימייל [email protected]

נשמח לחזור אלייך: