דיאטה אחרי לידה

מה מייחד דיאטה אחרי לידה?

על פניו דיאטה אחרי לידה היא כמו כל תהליך של ירידה במשקל, אך על פי רוב הוא מורכב יותר. נוספים רבדים שלא היו קיימים קודם, אולי את מניקה? או ישנה פחות בלילה? אולי הגוף השתנה?  כל אלו ועוד גורמות לדרישות התזונה והכושר שלך להיות שונות ממה שהכרת קודם. את תכנית הירידה במשקל לאחר לידה יצרתי בהשארת התהליך שעשיתי עם רוני בשנת 2012. רוני הגיעה אליי לאחר לידת בנה הראשון במטרה לחזור למימדים בהם התחילה את ההריון על מנת להכנס להריון הבא באותה נקודת הפתיחה.

בניית התכנית

את התכנית שלך נבנה בשתי פגישות. כאשר בלשב ראשון אייצר עבורך תכנית למות השבוע ובפגישה הבאה את התכנית לסופי שבוע ואירועים מיוחדים. אקח בחשבון את תוצאות בדיקות הדם שלך, את ההעדפות שלך את סדר היום וכמובן –  את המדדים. 

מפגשי המעקב

בשונה ממפגשי בניית התפריט שהם באורך של שעה, מפגשי המעקב אורכים כחצי שעה. במהלך המפגשים נועדו ללוות אותך בתהליך להעניק לך תמיכה וכמובן לשנות את התכנית לאורך הדרך. בכל מפגש נקח מדדים (אלא אם זה לא יתאים – אל חשש יש דרכים אחרות לאמוד הצלחה) ותקבלי מענה לכל שאלה שעולה לאור הדרךף משאלות כמו מה צריך לאכול בהנקה ועד למה אוכלים בימים שלאחר לילות ללא שינה.

אפשר להמשיך לעוד מפגשים?

בוודאי 🙂 תכנית חמשת המפגשים מועדה לתת את המסגרת הראשונית. יש חבילות שונות של מפגשי מעקב להמשך הדרך. התדירות והכמות כמובן תלויים בך ובצרכים שלך.

ואם יש לי שאלה חשובה?

תוכלי למצוא אותי בוואטסאפ בין פגישות

בואו נקבע פגישה!
התקשרו אליי או השאירו מספר ותנו לנו לחזור אליכם
בואו נקבע פגישה!
התקשרו אליי או השאירו מספר ותנו לנו לחזור אליכם

כמה כיף שהחלטת ליצור קשר- קדימה הולכים על זה

אפשר למצוא אותנו :

בטלפון 0547556657

ובאימייל [email protected]

נשמח לחזור אלייך: