קצת עליי

אודות קרן אן גיימן

אני קרן אן גיימן

ואני עוזרת לאנשים לפצח את המתכון הנכון להם, לחיים בריאים יותר.

אל עולם הכושר הגעתי כבר כילדה

הייתי ילדה מאוד אקטיבית או כמו שהמורים אהבו לומר- “ילדה עם קוצים בטוסיק” (הכי 90S). וזה נכון! רק בלימודים הגבוהים גיליתי באופן פורמלי שאני מתמודדת עם הפרעת קשב וריכוז.

למזלי, בילדות מאוד אהבתי חוגים ספורטיביים, אז ההורים שלי רשמו אותי לכולם!
בגיל 10 הפכתי למתחרה בריצה למרחקים קצרים (ספרינטרית) והגעתי למקום השלישי והמכובד באליפות גוש דן. את יתר הפעילויות הספורטיביות השארתי כתחביב אלופה בעמידות ידיים, מחליקה על רולר בליידס ומטורפת על מחניים.

עוד לא ידעתי מה ארצה להיות כשאהיה גדולה אבל ידעתי שאני מוכרחה להשאר פעילה. כך הפכתי בתיכון לרקדנית במגמת המחול בתיכון לאמנויות הבמה על שם תלמה ילין, ואז חזרתי בכל הכוח אל עולם הכושר כמאמנת כושר קרבי בצה”ל.
בהמשך הדרך הפכתי למאמנת כושר אישית עם השחרור מצה”ל.

אודות קרן אן גיימן

השילוב בין כושר לתזונה

אחרי הטיול הגדול, במקרה שלי מדובר בטיול של שנה וחודש במרכז אמריקה וארה”ב, החלטתי להתחיל בלימודים לתואר הראשון. זה היה הרגע בו הבנתי שעולם הכושר ואני איננו רומן ילדות אלא דרך חיים. במהלך התואר הראשון עדיין הייתי מאמנת אך פחות פעילה, כך הבנתי בידעבד שהכושר שהייתי עושה כילדה יצר עבורי רוגע שאיפשר לי ללמוד ולהתרכז. הפכתי לתזונאית (שזה גם דיאטנית) כדי לתת מעטפת שלמה למתאמנים האישיים שלי ולאורך הקריירה שלי גיליתי את עולם התזונה מופלא בפני עצמו.

ומה אני עושה היום?

היום אני בעלת תואר ראשון במדעי התזונה מהמכללה האקדמית תל חי, התמחתי בבית החולים איכילוב בתל אביב ולשמחתי עברתי את מבחן הרישוי של משרד הבריאות על הפעם הראשונה (מדובר במבחן מאוד קשה). בעשור האחרון צברתי ניסיון רב בתחומי המומחיות שלי ובתחומים משיקים להם בתחום הבריאות. כמטפלת בקליניקה הפרטית שלי אני פוגשת מידי יום אנשים המעוניינים לשנות את חייהם דרך שיפור הבריאות שלהם. כמנחה בתכנית הטלוויזיה “בוקר בריאות” בערוץ 13 אני זוכה לראיין מידי שבוע את מיטב המומחים בתחומי הבריאות השונים. כחברה בחברת הסטארטאפ לומן, אני שותפה ליצירה של אלגוריתם חכם למתן המלצות תזונתיות, חווית משתמש ותוכן דיגיטלי איכותי. וכמרצה עבור חברות וארגונים, בכנסים מקצועיים, עבור בתי ספר ועיריות אני מייצרת תוכן נגיש ממידע מורכב. המומחיות שלי היא לעזור לך לפצח את המתכון הנכון לך לחיים בריאים, במסע בו הליבה היא תזונה וכושר עם נגיעות במעטפת שמסביב: שינה, טכנולוגיה (medtech), תוכן ועוד. ​
אודות קרן אן גיימן
הצטרפו אליי למסע
הצטרפו אליי למסע

כמה כיף שהחלטת ליצור קשר- קדימה הולכים על זה

אפשר למצוא אותנו :

בטלפון 0547556657

ובאימייל [email protected]

נשמח לחזור אלייך: